| OannaMichaella a întrebat:

Mi-am restartat telefonul si in momanetul in care am vrut sa intru pe Clash of Clans ( am contul' prin facebook ) din greseala am facut un alt cont pe acelasi facebook. Stiti cumva cum pot intra din nou pe primul' cont, sau nu mai poate fi refolosit? Multumesc mult!

1 răspuns:
| HikariAi a răspuns:

Heyy! Nu stiu sigur insa cred ca se ia in considerare contul de magazin play/jocuri play, cel putin la jocurile de pe telefon care le descarcam eu acele conturi contau. Ma gandesc in felul urmator: daca te logai prin facebook-ul tau iti aparea vechiul tau cont si daca iti lua in considerare facebook-ul nu puteai sa-ti faci un alt cont din moment ce aveai deja un cont. Mna, incearca totusi cum am spus eu, in caz contrar daca nimeni nu stie exact lasa-mi un reply si am sa imi fac si eu cont si iti voi spune exact.