| ؤشقةثى a întrebat:

mi s-a furat contul imvu si nu-mi mai merge registrul si intrebarea mea este cine vrea sa-mi dea si mie un cont imvu nu trebuie neaparat vip da nici noob, va rog mult mult da funda+vot id me este:skitels_teste_the_rainbow@yahoo.com
plsss ma ajutati si pe mine?

3 răspunsuri:
| MaRyUkK a răspuns:

N-o sa-ti dea nimeniiilaughing)

| Arskjfrhgj a răspuns:

Pai. dc nu incerci sa il recuperezi? Adica, cum ti s-a furat? eu am jucat imvu timp de 2 ani. Stiam toate metodele de facut credite, am fost si vip fara sa dau un ban, deci am ceva experienta pe imvu [cu toate ca in ultimul timp nu am mai jucat, de cand nu mai merge sa faci credite pe conturi vechi.Eu il am din 2009]

| ؤشقةثى explică:

@MaRyUkK daca nu voiai sa raspunzi,macar cu bun simt,mai bine nu scriai da cred, ca tu, ai scris-o de plictisealastraight face