| Obi a întrebat:

Aveti sa imi dati si mie un cont de Imvu (no noob) va rog ca o fata mi-a furat contul si i-a schimbat parola si nu mai imi merge va rogggggg!

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Salut.
Tu nu ai mâini? Chiar așa, vrei de-a moaca un cont și tu nu muncești pentru el? Durează un minut să-l faci, ce pana mea vă e așa lene?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| XHHHX a răspuns:

Numele Stardoll si parola Teampacalit tot legat

| Obi explică (pentru XHHHX):

Nu merge

| XHHHX a răspuns (pentru Obi):

Atunci fa-ti un cont! eu am vrut sa-ti dau ca, credem ca nu stii sa-ti faci

| Laura1074 a răspuns:

De ce nu iti faci tu cont? Oricum asta e singura e singura solutie, pentru ca nimeni nu cred ca va fi dispus sa iti dea tie un cont la care a muncit atat de mult.

| Catalina887 a răspuns:

Pai de ce nu iti faci un cont nou?