| CastiCuMicrofon a întrebat:

Nu stiti de unde pot downloada Assasin's creed?

Si care mi-l recomandati pentru joc online?

Apropo: nu stiti un joc [online- gen prince of persia sau Hero Rising( era un desen pe disney erou un devenire)] unde conteaza daca stii sa joci, nu ce iteme ai sau ce level.

Funda!

1 răspuns:
| ceasca5 a răspuns:

Pai sa fiu sincer ca sa scoti assasin creed trebuie sa latesti asa ca scuze.Mai sunt jocuri tari ca skyrim si Guild wars da tot pe bani.Mai este Saints row da ce sa fac toate jocurile din ziua de azi sunt pe bani asa ca daca nu vrei sa platesti rezumate la Heroes of Newerth sau la Mario caci daca acta se aproba nici pe alea gratis nu le mai poti scoate deci mult noroc in cautarea ta.