| loveday a întrebat:

nu stiu ce sa fac nu mi se m-ai conecteaza cablul de date la telefon imi zice usb device not recognized.
recommendation: try reconnecting the device. if windows still does not recognize it, replace the device... ajutati-ma va rog, unde trebuie sa umblu... dau funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| mihaelaalol a răspuns:

Trebuie sa descarci un device driverbig grin(depinde ce telefon ai pentru a cauta acest driver)

| loveday explică (pentru mihaelaalol):

Am windows 7, imi poti da un link cu descarcare. plizz

| loveday explică (pentru mihaelaalol):

Am windows 7, imi poti da un link cu descarcarea te rog frumos. :*

| mihaelaalol a răspuns (pentru loveday):

Ce tel ai?

| loveday explică (pentru mihaelaalol):

Samsung gts5230