| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac? Jocuri nu mai prea stiu. M-am jucat imvu, metin, moove si altele.Imi mai puteti da sugestii de jocuri?
?

2 răspunsuri:
| ShAdoWwW a răspuns:

Incearca Hulk Spiderman shaiya need for speed(toate) etc.

| ShAdoWwW a răspuns:

Pai.intra pe www.level.ro si da la jocuri si le selectezi pe cele care iti plac mai vezi un trailer si un gameplay si le downloadezi :::assassin's creed 1, 2, brotherhood (3), revelations (4), need for speed :the run, nfs most wanted, nfs underground 2, nfs hot pursuit, DC Universe Online, S.A.M.P, Fifa 12, Nba etc,!? funda!?