| anonim_4396 a întrebat:

Sall
am facebook si as vrea sa-i schimb numele(ex. din nici un nume in Ana Maria) se poate si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Buna,
Intri acolo unde te deconectezi si dai pe Setarile Contului. Apoi pe primul rand scrie : Nume. Dai pe editeaza apoi completezi.
Craciun fericit! happy

| 20thoughts a răspuns (pentru 20thoughts):

Mai bine zis intra aici : www.facebook.com/settings?ref=mb si completeaza :)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - SCHIMBARE NUME -> Ca sa schimbi numele intra aici ->>> https://www.facebook.com/settings?ref=mb in dreptul numelui da click pe-> Editeaza ->apoi scrii parola si ->Salveaza Modificarile.