| dedfgv a întrebat:

As vrea si eu idei de nume de facebook...care sa nu includa si numele de familie...ma cgeama georgiana/maria

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ai putea sa iti pui Georgiana Maria. simplu happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pai scrie doar prenumele. Georgiana Maria sau Maria Georgiana.
Sau daca vrei pune doar prenumele cel mai des folosit si o porecla.

| Ceapone66 a răspuns:

Maria Georgiana, Mary Georgiana, Maria G, Mary G, Georgiana M, Georgiana Mary... Ai un nume foarte frumos, sigur gasesti o combinatie sa-ti placa

| claudiu_1345 a răspuns:

Ai putea sa folosesti maria si o porecla sau ceva ce-ti place tiehappy