| Johnny_6115 a întrebat:

O intrebare pentru metinisti sunt ninja lama si ce ar fi mai bine sa am la bonus patrundere sau critic si explicati de ce.Multi spun ca critica ii mult mai buna iar alti spun ca patrunderea acum nici eu nu stiu. Vreau sa dau dmg mare cu ambuscada deci nu pentru crescut sau lovituri fara magi.Primul care explica si dc primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| DaNIEL_9246 a răspuns:

Pai ar fi mai bine critica pentru ca patrunderea nu prea o prinzi plus ca critica e mai buna ca patrunderea si daca prizi critica cand dai cu ambuscada poti sa ei cam vreo 3k 3, 5k cam asa intelegi
mai bine ia crtik cai mai bun apropo daca joci MT2 ro nul mai juk treci pe privaturi cum ar fi epireMT2 sau dinamikMT2 metin2 united sunt super tari stiu multe dar n-am timps a ti le zk decis a sti ca critik e mai buna

1 răspuns:
| MEiS a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca ar trebui patrunzatoare,deoarece prin,,patrundere'' poti prinde si critica si la cate metinuri am jucat patrunzatoarea m-a ajutat.Dar depinde de metin, ar merge amandoua si critica si patrunzatoare, dar eu raman pe PATRUNZATOARE! happy