| Andreishmek a întrebat:

Buna o "mica" problema pe metin cand vreau sa bag md nu pot incarca md si pot juca pe cont dar nu pot incarca md

"Eroare!

Contul dumneavoastră a fost banat. Vă rugăm să deschideți ticket aici http://support.gamepay.de. "

va rog ajutor

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Cred ca este destul de clar ca contul dumneavoastra a fost sanctionat pe Site, posibil puteti juca jocul, dar MD incarca nu se mai poate. Metin2 Ro v-a sanctionat ori datorita unei errori sau ati incarcat MD ilegal. Multumesc!