| ClonaHappy a întrebat:

Salu TPU.
Eu am avut un cont de metin si am vrut sa-l sterg. Am intrat pe site, m-am logat si am dat pe stergerea contului. Acuma vreau sa joc din nou si cand vreau sa ma loghez (la joc) imi zice "Contul tau este blocat." si pe site "Contul tau este banat."
Se poate sa-l "deblochez"?
Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| Aurelian_Avram_1997 a răspuns:

Fa-ti alt cont ca daca ai dat stergerea contului nu mai poti sa il mai ai. succes

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Pai intra pe forum, cauta ticket service... le trimiti un email in legatura cu situatia in care te afli
Dar cred ca nu o sa te ajute deoarece ti-ai facut-o cu mana ta... deci bft

| SME a răspuns:

Pai daca l-ai sters asa iti apare nu ai ce sa mai face straight face funda? sau ai putea sa vorbesti cu sgm gm ga vezi tu funda?

| AndreeeexD a răspuns:

Da. Daca trimiti un email de pe forumul lor! Succe!

| ClonaHappy explică:

Si cum as putea vb cu un gm, ga, etc?
(fara chesti cu id ca iti da iteme)