| Catalin_Robert_1990 a întrebat:

Pc meu cam face figuri.Ori se da restart singur. ori eroarea Blue Screen si dupa se da restart.Un program ceva care ma poate ajuta sa gasesc problemele windowsului.Ms funditzzaa

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Problema o poti rezolva doar daca schimbi sitemul de operare.

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Simplu,niste virusi ti-au atacat fisierele vitale din windows, cum au zis si ceilalti, cel mai bun e o reinstalare a windowsului.

| Brâncuşi a răspuns:

Cel mai bine, fara sa te complici reinstaleaza windowsulhappy Este mai bine asahappy