| Andrei199114 a întrebat:

Salut cum se poate rezolva eroarea aia "Blue Screen Of Death"? am windows 7 ultimate ....imi da aceasta eroare cateodata cand ies dintr-un joc si de la ce e eroarea asta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Blue Screen of Death este un mesaj de eroare afișat de diferite sisteme de operare, mai ales în Microsoft Windows, la întâlnirea unei erori de sistem critice. BSOD pot fi cauzate și de drivere defecte sau instalate defectuos, memorie stricată, un Registru corupt sau DLL-uri incompatibile.

Fa update la placa video cu cel mai nou driver! Sau foloseste Driver Scaner 2013 si actualizeaza toate driverele necesare.

| IonutzWoW a răspuns:

Ai probleme cu hard-ul, si eu am aceeasi problema