| ToxicG a întrebat:

Pentru cei care joaca Drakensang! Este cineva cu un cont de lvl mare care sa ma ajute si pe mine sa cresc?
Funda pentru cel/cea care ma ajuta sa cresc!

Răspuns Câştigător
| juseppe a răspuns:

AM e unu yulu parola maradona 90 e magicean de level 35 sper sa-ti placa:} Funda?

| ToxicG explică (pentru juseppe):

Merci! Il mai folosesti?

| ToxicG explică (pentru juseppe):

Ceva ma tot deconecteaza... Vreau sa stiu daca`l mai folosesti.

17 răspunsuri:
| Strixrd a răspuns:

Salut si eu joc drakensang daca vrei sa ne intalnim am cont de padurar 22 ma cheama Virtualul si daca vrei iti dau un cont de magician lvl 40

| ToxicG explică (pentru Strixrd):

Acum ca s`a facut lvl 45 si am avansat destul de mult in Q ammon nu mai vreau sa fac schimb. Multumesc oricum. big grin

| leo241996 a răspuns (pentru Strixrd):

Daca ai cont de lvl 50 sau 55 mag sau arcas il vreau eu dau la schimb war ful unic

| juseppe a răspuns:

GeooRgianA sa stii ca nul mai folosesc jaca te tu.

| ToxicG explică (pentru juseppe):

Ok! Ms mult! :*
Dar totusi, ai lasat parola aici...crezi ca ai putea sa o schimbi si sa mi`o dai numai mie?

| YoVladNs a răspuns:

Daca imi dai un skype ne jucam pe Agathon am lvl 43 pe Arcas happy

| Marascu_Daniel_1999 a răspuns:

Da ma eu am lvl 41 braconier

| Fcsb_Angel_2000 a răspuns (pentru Marascu_Daniel_1999):

Ce vrei pe el?

| ToxicG explică (pentru Fcsb_Angel_2000):

Nu mai joc... Dar nu-l dau...

| Tarcuta_Ionut_1981 a răspuns:

Da am eu ranger 55 full unic

| FlsHD a răspuns (pentru Tarcuta_Ionut_1981):

Câte daune, dau war de 55 pe el

| Rares_Rares_1996_fVCW a răspuns:

Te ajut eu

| ICVGAMING a răspuns:

Ce nivel ai si ce caracter ai ca te ajut eu?

| FlsHD a răspuns (pentru ICVGAMING):

Ai un cont la schimb?

| Alex_Alex_1992_QSvn a răspuns:

Care imi da si mie un cont va rog frumos