| Max234 a întrebat:

Salll vreau sa va rog si eu ceva, cei care joaca drakensang au si pentru mine un cont de 40 cu arme mai bune eu am un braconier de 40 cu toate armele exceptionale si manusa lui ammon dar as vrea un magician tot de 40 si sa aiba itm mai bune ca ale mele va rog daca ma poate ajuta cineva. Multumesc dau funda...

6 răspunsuri:
| popadrian96 a răspuns:

Am un razboinic de lvl 44 cu 21 la stiint, tanar centurion, un mag de 41 cu 19 la stiinta, un razboinic de 39, daca te intereseaza te da-mi funda si te astep ma cheama intunecatul 1, intunecatul 2, intunecatul 3, daca nu ma gasesti vb pe TPU prin com te astep dau si 3 conturi pe 1

| Max234 explică (pentru popadrian96):

Sall da-mi pm pe mailul fred_steaua@yahoo.com sa vorbim despre cont Ms

| Alin_Ples_1993 a răspuns:

Sall iti dau eu un braconier aproape lv 42 si aproape toatate obiectele sunt mov idu meu de mess:plesalin112

| popadrian96 a răspuns (pentru Alin_Ples_1993):

Cauta-a pe la drakensang ma intereseaza contul tau braconier, te astept dau si 3 cont pe unu

| Sella11 a răspuns:

Am eu un mag de q2 cu 2 legendare si restul exceptionale cu tot cu manusa lui ammon baga-ma pe mess cristian_201ichim@yahoo.com! Facem schimb?

| Max234 explică (pentru Sella11):

Imi pare rau nu mai pot sa fac acum sunt la q5 si restul itm le am legendare sorry