| aluna_1325 a întrebat:

happy Pentru cei care joaca metin2, de unde pot sa imi iau si eu inel de logodna? Am inteles ca la lvl 25 la nu stiu ce misiune... dar nu stiu exact care si cum e treaba...va rog mult ma puteti ajuta? Fundaaaaa!love struck

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Pai sunt doar 2 metode, ala nu pica niciunde, nicicand:
Prima ar fi sa il cumperi de pe site, dar nu o recomandsad
A doua e sa te duci la femeia batrana la lv 25. Iti va da o misiune sa ucizi 30 de jin-hee. E cam greu dar daca incerci o sa o termini in o saptamana. Recompensa va fi inelul
aaa, si a mai e si a treia metoda... il cumperihappy
P.S. Care-i norocosul? big grin

3 răspunsuri:
| AlecSs05 a răspuns:

Inelul il primesti dupa ce faci nunta, Iar nunta o poti face de la lvl 25 in sus.

| vally1234 a răspuns:

1.Te duci la femeia batrana si dai pe,, rasbunarea pentru negustorul de inele''
2.Cumperi 400 500k happy
3. de la lv 20-30 cade la si-hee(sau cum ii zice) sunt de lv 36 in map1

| alinutz006 a răspuns:

Misiunea de la jin-he