| Cristi112 a întrebat:

Salut prieteni! cum sa ii dau inelul de logodna? ce pot sa ii mai iau pe langa acel inel ca sa fie treaba buna?

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Iei cu tine cea mai scumpa moneda, aia de 50 de bani, sa nu creada ca e ieftina tipa si sa faci o impresie aiurea ca te-ai zgarcit.
faci trucul ala cu scosul de dupa ureche al monezii, dar in locul ei scoti inelul de logodna.
vezi sa exersezi, sa nu ai mainile de mamaliga, sa nu scapi dreacu pe jos inelul intr-un canal te faci si de rahat.
sau mai rau, vezi sa nu o pocnesti pe tipa peste moaca in timp ce faci trucul.
ah era sa uit, ai grija ca tipa sa aiba degetul inelar, sa nu dai banii degeaba pe inel.
deci numeri pana la 5, da? daca termini de numarat si ajungi la 4, nu e bine.
hai bafta!

| Aresasus a răspuns:

O inviti la un suc, si pe cand sa plecati te pui in genunchilaughing si o intrebi....sti tu...

| Sk9 a răspuns:

Daca esti intr-un oras unde se tin concertele poti sa vorbeti sa urci pe scena si sa o pui sa urce si ea si acolo sa o ceri in casatorie sau daca vrei sa fii romantic fa-o la un restaurant de lux sau la unul normal, zi ca ti-a cazut ceva jos si ridica-te in genunchi cu inelul in mana

| Cristi112 explică (pentru Sk9):

X_x imi trebuie mult tupeu sa ma pun in genunchi laughing, si ce pot sa ii mai iau pe langa inel?

| Amorosa18 a răspuns (pentru Cristi112):

Poti sa ii mai ei un buchet de flori ( trandafiri ), si sa ii faci o declaratie de dragoste. e mai simpluwinking