| Alexandru_Gaievici_1989 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cat am putea da overclock, la acceasta placa video https://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_2 ie=UTF8&qid=1525846940&sr=8-2&keywords=msi+gtx+1060+3gb& dpID=518zhXqNWcL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch si daca este posibil sa ma ajutati cu setari la ea ca nu ma prea pricep. Multumesc

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

N-ai de ce sa dai overclock, castigi maxim 2-3 fps-uri, dar creste temperatura. Mai bine o lasi asa cum e, fiind mai rece.