| adriangabor92 a întrebat:

Pot sa instalez consola xbox one s la tv fara cont creat Microsoft si fara kinect? Vor merge jocurile fara cont microsft si fara kinect pe xbox one s? Pot juca offline fifa pe dvd pe consola xbox one s? Dar pe consola playstation 4 slim pot juca offline fifa pe dvd?

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea poti sa joci fara cont dar nu sunt sigur, dar cel mai bine este sa iti faci. Kinectul nu este obligatoriu, ci doar pentru jocuri special facute pentru el, dar sa stii ca nu se mai fabrica, da poti juca fifa offline si pe xbox si pe ps4