| hartex100 a întrebat:

Daca am consola modata (xbox 360 slim) pot juca jocurile back-up de pe net pe live gratis fara cont gold?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea se poate, dar cine stie.

4 răspunsuri:
| seby97 a răspuns:

Prima oara sa nu faci prostia de a intra pe live cu jocurile back-up instalate pe hard ca primesti un bann cat tine de mare si nu mai poti instala nimic pe consola si a doua oara depinde la ce te referi prin jucat pe live. Daca vrei sa te joci pe singleplayer pe live nu-i nici o problema, dar daca vrei multiplayer, aici iti trebuie alt cont gold daca ti s-a facut silver big grin scuze pentru cat am scris

| hartex100 explică (pentru seby97):

Man tu ai auzit de LT+ 1.91

| seby97 a răspuns (pentru hartex100):

Am auzit si stiu ce-i ala Poti sa ai tu nu stiu ce Lt+ ca tot iti detecteaza jocul daca il ai instalat pe HDD si intri pe live. Ca ai putea sa primesti un update si acolo o patesti

| seby97 a răspuns:

Dar daca nu il ai instalat nu e nici o problema.