| adriangabor92 a întrebat:

La consolele xbox one s slim si playstation 4 cablu lor hdmi in care slot de la televizor se introduce: in cel hdmi 1 arc sau hdmi 2? In care functioneaza consola? Am nevoie de router wireless la console? Am nevoie la consola xbox one s de OPTIC, pentru Kinect adaptor ca sa functioneze consola sau merge si fara kinect?

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

In oricare hdmi, nu conteaza, trebuie doar sa selectezi sursa din tv.
merge si fara kinect.
ai nevoie de router pentru update-uri si playstore

1 răspuns:
| AnonOps_AnonOps_2000 a răspuns:

Oricare hdmi, nu conteaza si de router numai pentru pentru update-uri si playstore