| Fαntαsy a întrebat:

Pot sa vad ultimul program salvat sau instalat in PC?

Am facut o prostie instaland un program de convertat video-uri si mi-a cerut sa restartez calculatorul la sfarsit. Mi-am dat seama ca ocupa foarte mult, eu vrand sa-l folosesc doar pentru o melodie. Acum regret pentru ca memoria s-a incarcat destul de mult dupa ce l-am salvat si nu stiu unde sa-l gasesc. (nu m-a intrebat unde vreau sa-l salvez.) Pls HEEELP! :(( :((

dau funda +vot!

P. S. : am dat click pe "Step 1. Download Free Video to MP3 Converter" si de acolo am instalat tot ceea ce mi-a cerut.

http://www.dvdvideosoft.com/guides/dvd/extract-audio-fro m-video-to-mp3.htm

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.pai du-te in control panel-programs si vezi ca probabil e acolo!
daca nu e ...atunci du-te in C-program files si probabil ca are un fisier acolo!
daca nu e nici acolo (improbabil ) atunci du-te in browserul de pe care l-ai tras,da la downloads, si apasa sa se deschida programul, din locul unde s-a tras!
dar cred ca iti apare si la start daca il scrii ...si da click dreapta si open file location!

| carbonzero a răspuns:

Click Start>Control panel>add or remove programs si cauti numele programului funda?

| mihalache_5092 a răspuns:

Am si eu o intrebare.Cum pot vedea arhiva calculatorului ma referer la filme poze etc.tin sa precizez ca sunt sterse...la Windows Xp merge...dar am Windows 7 si chiar nu stiu.