| Andre a întrebat:

Am incercat sa salvez nisthe poze de pe site-uri cum ar fi ( ex. facebook, hi5. ) si nu merge sa le salvez am salvat de 3 ori acceasi poza sh mi s-a blokat calculatorul. Trebuie instalat vreun program sh daca da imi puteti da sh mie site-ul ...Multumesc Anticipat...

Răspuns Câştigător
| cristi112233 a răspuns:

laughing Antivirus tongue, ce legatura sa aiba cu niste poze?
Banuiesc ca tu ai incercat sa le salvezi prin : Click dreapta > Save Image As. si nu a mers?
Eu nu am mai avut pana acum o asemea problema dar... incearca sa salvezi o poza de dimensiuni mai mici de pe Google; si daca tot nu merge, chiar nu am idee...
Oricum ultima si cea mai sigura solutie ar fi sa iti reinstalezi windows-ul dar nu cred ca ar avea rost pentru niste poze.
Oricum poate mai iti raspunde cineva happy

1 răspuns:
| curiozitatea a răspuns:

Ai nevoie de un anti virus mai bun