| Albulet_Ana_2001 a întrebat:

Bună prieteni! As dori un site (working 100%) pentru IP / RP / Skin / Champions, pentru League Of Legends. Sau un cont cu majoritatea campionilor + 3 skinuri. Vă rog!

Răspuns Câştigător
| DeDo1996 a răspuns:

Nu exista site-uri de genul, exista doar chestii care potii sa le descarci si nici alea nu merg si sunt mai rau decat site-urile pentru ca iei keyloggere.Nu vei gasi niciodata genul asta de program/site pentru ca cei de la riot se protejeaza bine asa ca muncestesi doneaza daca vrei skin-uri si IP