| MariaaaaLm a întrebat:

Buna prieteni dupa TPU am un telefon LG cookie fresh si nu stiu cum sa descarc melodii jocuri teme etc de pe net direct pe telefon am si cablu de date de toate dar nu stiu pe ce sa dau dintre aceste variante PC internet, Stocare in masa, PC suite sau Sincronizati muzica mea si nu stiu cum sa descarc va rog siteuri care sa aiba explicatii dau funda +vot

1 răspuns:
| Ionut_Vlad_1995 a răspuns:

Daca vrei muzica o poti descarca de pe cucurigu direct pe telefon poti sa descarci sh albume .....pt jocuri sunt mai multe site-uri cum ar fiii waptrik wapday.com mobaile9 de acolo poti sa iei orce teme jocuri poze orce mai putin muzica cam atat stiu dar iti ajunge vroo 2 saptamani pana te plictisesti laughing))