| anonim_4396 a întrebat:

Buna,prieteni TPU! Ma puteti ajuta cu un link sau vreo sugestie despre cum as putea sa downloadez jocul Need For Speed Hot Pursuit cu toate peisajele si masinile? Fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna lavyLa! Uite aici un tutorial : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zuh90Gl9izA Merge 100% si eu tot de aici il am! Funda?

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde ai downloadat jocul?batting eyelashesInca nu m-am uitat pana la sfarsit.

| anonim_4396 explică (pentru AndreeMunteanu):

Uita-te in descriere videoului nu pot sa-ti zic ca e de pe thepirate bay

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Mersi mult happy

| anonim_4396 explică (pentru AndreeMunteanu):

Imi dai funda?

| anonim_4396 explică (pentru AndreeMunteanu):

Mersi