| Ralucutza_Raluka_1992 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste nume tari de Facebook? Sau daca nu, ati putea sa-mi dati un site pe care se gasesc astfel de nume? P. S.: Numele sa contina Raluka in ele sau ceva legat de numele raluka Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| xCrissw a răspuns:

Heii.
Uite niste nume; Raluca RL, Ralucutsa Raluk, Alcoolic Ralu, R pe R, Ralu Dream Girl, Raly, Ralu, Raluky, Ralukushu, Ral, Ralu Ucca, Ralux. nu mai am inspiratie, sper ca te-am ajutat. :*
FUNDOI :X?