| anonim_4396 a întrebat:

putezi sa-mi spuneti ce jocuri pot sa rulez pe un pc cu procesor core 2 duo E6300, 2gb ram si placa video nVIDIA geforce gt730 1gb zotac edition?
Nu vreau jocuri cu curse de masini doar FPS-uri si ceva de strategie a si sa nu uit ceva horror dar nu outlast le-am terminat pe ambele jocuri. Raspunsul cel mai bun primeste funda! big grin

2 răspunsuri:
| jmekerashu a răspuns:

Stronghold
Stronghold:Crusader
Kohan 2
Age of Empires
Rise of Nations

| CrazyAngel1998 a răspuns:

Scuze pentru greseala de scriere si daca va rog credeti ca mi-ar rula gta5 daca mai bag rami pana la 5 gb?