| ZOUKYE a întrebat:

Rapid niste jocuri shooter race sau horror!

Răspuns Câştigător
| kratos22 a răspuns:

Blacklight: retribution, tribes ascend, killing floor, penumbra: overture, amnesia: the dark descent, grid.

3 răspunsuri:
| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Land of the Dead, Left 4 Dead 1 si 2, Dead Island, Dirt 3...Sau cred ca o sa iti placa Dead Rising 2winking.
Bafta!

| kratos22 a răspuns:

Fear 3, nfs the run, silent hill the homecoming, dirt 3, borderlands, kill zone, seria left 4 dead, dead island, Max Payne 3, team fortress 2, deus ex human revolution, battlefield 3, modern warfare3, crysis 2, nuclear dawn. Bafta

| ZOUKYE explică (pentru kratos22):

Imi poti da niste jocuri dar un pic cu cerinte mai mici...am doar 1 gb ram!