| Alecsander98 a întrebat:

Recent mi-am instalat Euro Truck Simulator 2 si m-am gandit sa bag niste moduri. Am bagat iar cand intru in joc si imi selectez contul meu incepe sa se incarce si imi iese di joc automat. De ce? Ce ar mai trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| dReaml a răspuns:

Hmm thinking, ai putea sa incerci cate un mod in parte si sa le lasi doar pe cele care merg.
Sau ai putea incerci sa tragi moduri de site-uri de specializate si de pe site-ul lor official.
Funda? :3

2 răspunsuri:
| dReaml a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie bug-uit.
Pai ai incepe prin a scoate mod-ul cu pricina, daca vezi ca problema persista, scoate toate mod-urile si joaca default :d

| Alecsander98 explică (pentru dReaml):

Fara moduri, merge...dar nahh as vrea sa joc cu moduri.
De exemplu nici harta Romaniei nu imi merge, cand imi aleg profilul/contul incepe sa se incarce si dupa ce s-a incarcat revine inapoi la locul unde imi aleg contul/profilul.

| dReaml a răspuns (pentru Alecsander98):

Hmm thinking, ai putea sa incerci cate un mod in parte si sa le lasi doar pe cele care merg.
Sau ai putea incerci sa tragi moduri de site-uri de specializate si de pe site-ul lor official.
Funda? :3