| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,recent mi-am restartat windows-ul la calculator dar nu mai merge mouse-ul. Acesta se aprinde dar nu se misca cursorul.Am incercat sa pun mouse-ul la alt calculator si merge.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Cred ca nu ai driver-ul de la mouse instalat sau nu ai instalat USB driver. Daca ai calculator sau laptop HP du-te pe site-ul official HP. Daca ai Acer du-te i-a de pe site-ul lor. Depinde de ce laptop ai. Sper ca ai inteles. Bafta

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru Axattys):

Am calculator, si nu stiu ce firma ii, vechituralaughing)

| Axattys a răspuns (pentru Fsdalajdljaljdvndnlgd):

Uite-te la system info din control panel