| cipikaoo a întrebat:

S-a intamplat cuiva ca la jocul call of duty black ops 2 sa il joci si sa iti mearga foate bine dar mai apoi dupa cateva zile cand aproape terminam jocul cand am dat sa intru in joc mi se blocheaza si ramane eranul negru nu se mai intampla nimic trebuie sa il inchid cu task manager k altfel nu pot, l-am instalat din nou si tot asa face...s-a intamplat cuiva asa ceva si ma poate ajuta si pe mine...va rog mult.

4 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Calculatorul este de vina.

| cipikaoo explică (pentru TURCUL0001):

Pai nu cred ca e pc-ul de vina k e si nou in primul rand si chestia e k mia mai facut asa cand l-am instalat prima data si a trebuit sa ii dau update la placa video ca am o nVIDIA geforce 610m de 2gb si am mers dar dupa cum am spus acum iar face asa si doar am ultimul update dar nah nu stiu care e problema...in fine o sa il joc eu alta data.ms pentru raspuns

| Florin_Ciprian_1993 a răspuns:

Poate ca nu jocul este vinovat si pc-ul...

| cipikaoo explică (pentru Florin_Ciprian_1993):

Pai nu cred ca e pc-ul de vina k e si nou in primul rand si chestia e k mia mai facut asa cand l-am instalat prima data si a trebuit sa ii dau update la placa video ca am o nVIDIA geforce 610m de 2gb si am mers dar dupa cum am spus acum iar face asa si doar am ultimul update dar nah nu stiu care e problema...in fine o sa il joc eu alta data.ms pentru raspuns