| banicukilu a întrebat:

Ziceti-mi si mie de ce cand intru in Call of Duty Black Ops cand sa inceapa jocul mi se face ecranul negru

PS:Ramane ecranul negru fara sa se mai intample ceva.I-am bagat creck-ul + l-am si instalat de mai multe ori dar tot asa face

2 răspunsuri:
| MyKkeyy a răspuns:

Ba nu ai placa video compatibila cu jocul ingearca call of duty 1 si 2 si bune

| dannydanny01 a răspuns:

Frate pararea mea e sa lasi jocurile pe pc si treci la xbox 360... Ps acolo nu-ti cere niciodata placa video rami prcesor etc orice joc apare il iei si il joci