| bby_3596 a întrebat:

:-s Vroiam sa va intreb urgent pe cei care se pricep la calculatoare, de ce de curand numai pot sa-mi vad pozele decat daca dau dublu-click pe ele? Am Windows 7 si am facut setarile la Folder Options gen: Display file icon on thumbnails (este setata), dar tot nu imi vad pozele decat daca dau dublu-click. Am cautat in mii de locuri si tot n-am reusit sa rezolv faza cu pozele. Va rog daca stiti si ati mai patit asa, vreau sa-mi spune-ti ce sa fac ca sa vad direct pozele pe thumbnails in folder.

Help please, ofer funda! sad

Răspuns Câştigător
| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey!
Pfff am patit exact ca tinelaughing. Nu e nicio optiune, nicio chestiune care trebuie bifata sau dezactivata.
Tot ce are calculatorul tau, este ca e plin cu tampenii! Numai face fata! De aceea nu-ti mai arata nici macar pozele (direct in folder) inainte sa dai dublu-click pe ele.
Mai sterge din ce ai tu si fa loc in partitii. Mai ales in C (desktop-ul).
Fa ce ti-am zis. O sa-ti mearga si mai bine si o sa-ti vezi si nenorocitele alea de poze.
Mult noroc! :*

| bby_3596 explică (pentru *Lyttle.me*):

Multumeesc mult!
Aveam pana si filmele pe Desktop si le-am transferat in Local Disk D.
Si acum mi se vad pozele in folder :X:X
MErssssi!

2 răspunsuri:
| XmytaX a răspuns:

La Windows 7 nu e mare problema dai un clik cand le deschizi mai unu pe imagine si le ruleaza singur nu e prea complicat daca e ceva in neinregula da-mi add myta_1985 Ms o zi buna