| bby_3596 a întrebat:

worried Ma scuzati ca mi-am pus intrebarea la o categorie necorespunzatoare. Vroiam sa va intreb urgent pe cei care se pricep la calculatoare, de ce de curand nu pot sa-mi vad pozele decat daca dau dublu-click pe ele? Am Windows 7 si am facut setarile la Folder Options gen: Display file icon on thumbnails (este setata), dar tot nu imi vad pozele decat daca dau dublu-click. Am cautat in mii de locuri si tot n-am reusit sa rezolv faza cu pozele. Va rog daca stiti si ati mai patit asa, vreau sa-mi spune-ti ce sa fac ca sa vad direct pozele pe thumbnails in folder.
Help please! sad

Răspuns Câştigător
| Rares2594 a răspuns:

Buna.intra in contron panel.in folder option.si acolo unde scrie:Click items as follows, bifezi asa: single-click to open an item si lasi pe :underline icon titles only when i point at them! daca nu te descuri, rares_2594 id bafta! Funda!?big grin

1 răspuns:
| crank123 a răspuns:

Ceau. Pai da click pe o poza... happy si tine apasat control si da din scroll( biluta aia de la mouse) in sus.happy pana poti sa iti vezi pozele... Baftahappy