| T3hNoLogY a întrebat:

De curand mi-am instalat Cs, mi se salveaza totul in afara de setarile care le fac eu in "options". Ofer funda si vot!

3 răspunsuri:
| AnonimulOfficial a răspuns:

Poti face un cfg cu toate setarile pe care le vrei

Pentru tinta:
cl_crosshair_color "50 250 50" (tinta verde)
cl_crosshair_size "small" (tinta mica)
cl_crosshair_translucent "0" (sa nu fie translucenta, se vede mai bine)

name "nume" (ce nume vrei tu)

_cl_autowepswitch "0" (sa nu ti se schimbe arma cand iei ceva de pe jos)

hud_centerid "1" (sa vezi numele jucatorului cand ai tinta pe el)

hud_fastswitch "1" ( schimbi armele repede doar apasand 1, 2, 3)

sensitivity "3. 50000" (sensitivitatea la mouse)

Funda?

| T3hNoLogY explică (pentru AnonimulOfficial):

Eu vorbeam pe cele de la "key" ce pot face adica modific "space" sa zicem Jump, si nu mi se salveaza dau apply, accept si nimic, multumesc ori cum daca stii revino cu raspunsul si poate iti dau funda

| AnonimulOfficial a răspuns (pentru T3hNoLogY):

Descarca asta
http://fisierulmeu.ro/24YL13AYUOXG/setari-cfg.html
Il deschizi cu notepad, si poti schimba din el tastele si orice alte setari (e cfg-ul pe care il folosesc eu, are si anti destroy in el)
Il pui in cstrike
Iar cand intri in cs scrii in consola exec setari.cfg