| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna scuzati pentru categorie dar nu stiu unde sa postez aceasta intrebare thinking deci : Cei care sau lasat de metin2 ro si au in cont lvl 30...40...50. va rog mult mi-l dati mie? daca se poate cu ceva itm pe el. va rog. :X Dati un raspuns cu ID vostru sau dati-mi un mesaj privat tongue va multumesc,.

2 răspunsuri:
| Life4Fun a răspuns:

Iaute ma la el cere cont de 30, 40 si mai are si pretentii sa vrea cu iteme pe el.laughingDaca vrei cont pe ro de lv. mare PUNE-TE PE MUNCA SI NU MAI CERSI.

| ZuuZyYyYyZ explică:

Life4Fun iti dau la *** stii dc eu nu team pus sa comentezi da? hai marsi in... de prost