| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna scuzati pentru categorie dar nu stiu unde sa postez aceasta intrebare thinking deci : Cei care sau lasat de metin2 ro si au in cont lvl 30...40...50. va rog mult mi-l dati mie? daca se poate cu ceva itm pe el. va rog. :X Dati un raspuns cu ID vostru sau dati-mi un mesaj privat tongue va multumesc

2 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Am eu da vreau ceva la schimbbatting eyelashes

| ZuuZyYyYyZ explică:

Iti dau itm gm pe un sv privat pvp sau un cont GM pe un sv pvp greenymt2 scrie pe youtubewinking lasa id tau tongue