| CezarAjutorul a întrebat:

Scuzatima ca intreb dar stiti vreun client de metin2 cu mai multe puteri in afara de EnergonMt2? Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu exista "client de metin cu mai multe puteri", skill-urile vin de la server, daca serverul are mai multe skill-uri si ti le vede client-ul, e ok.Nu poti juca pe un server ce nu are unele skill-uri si sa-ti mearga skill-urile de pe un client.

| CezarAjutorul explică:

CM7YRE gresesti foarte mult fiindca daca acel server are tiffeny poti da p skill la acele puteri de la clientul tau.Deci sa stii ca eu am energon si merge pe toate serverele cu tiffeny...