| adytza140 a întrebat:

ziceti-mi si mie un client pentru metin2 in afara de energonMt2 cu 8 magiibig grinbig grinbig grin plz funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=8ZE7VR96 client faku de mine pentru sv retele de hamaci L0rd0fWarMt2. 7 etc clientu e 100% engleza si are 8 magii pe fiecare caracter! spor la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mz mult, chiar imi trebuie un client cu 8magii si nu gaseam :X THX

| JackFrost96 a răspuns:

Eu folosesc metin2ogx si am 8 magii dar am modificat ceva in client