| spes2005 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu imi merge cs 1.6 pe windows 10...
L-am instalat si dezinstalat de 12 ori si cand intru in el nu pot pune arma pe dreapta, o bara neagra se suprapune pe ecran si totul este buguit de parca este destroy...dar nu este destroy, deoarece am schimbat windows si cand am instalat 1.6 pe el a fost prima data si exact asa facea!
VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Schimba driverele video prima data.
Apoi cand te duci la setarile jocului, seteaza la video ori OPENGL, ori Software. Ideal ar fi ca placa ta si driverul tau sa stie de openGL si apoi sa setezi rezolutia ta.
Dupa ce termini de reglat tipul de driver folosit si rezolutia, abia apoi schimbi locul unde vrei sa vezi arma si faci restul setarilor de crossair