| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de curand mi-am instalat clean master si nu stiu ce-am facut dar mi-a aparut in coltul din dreapta sus un fel de bara care se mareste si se micsoreaza singura (din parti). Bara este impartita in 2 parti egale prima parte este verde si a 2a este rosie. Si peste aceasta bara este un scris care se suprapune ai cateodata sunt mai multe randuri care apar tot acolo unde e bara sper sa ma ajutati sa scap de bara asta dau fundaaaaă

2 răspunsuri:
| CristianDima6929 a răspuns:

Salut, nu inteleg de ce folosesti Clean Master, dupa parerea mea nu prea te ajuta. Dar poti incerca sa dezinstalezi si sa-l reinstalezi.

| anonim_4396 explică (pentru CristianDima6929):

L-am dezinstalat, dar acea chestie ramane.