| love10andra a întrebat:

Pe facebook sunt admina la mai multe pagini si nu pot pune poze in albumul Fotografii de perete! Cum as putea rezolva problema? Exista un alt mod de a pune poze in acel album? De creeat pot creea albume...sau in alte albume pot pune poze...dar in acel album nu! Va rog ajutati-ma! FundaVOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa bagi poze in albumul Fotografii de perete... Ca sa intre in album imaginile trebuie sa le bagi pe peretele paginii!

| love10andra explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...ms de informatii!

1 răspuns: