| Andrei915 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am instalat GTA IV (cumparat din magazin original) si dupa ce-l instalez, nu-mi apare decat GTA IV, fara Social Club (PS: Am in laptop si GTA V + Social Club). Cand intru in GTA IV, nu-mi merge. Imi deschide cmd-ul si atat. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

E crashuit jocul. Nu poti face nimic.

| Andrei915 explică (pentru Niklauss):

Si ce pot face? Ca am dat bani pe el din magazin...

| Niklauss a răspuns (pentru Andrei915):

Singura solutie este sa te duci la magazin si sa spui ca jocul nu merge inapoi, daca ai bonul poti sa returnezi jocul in decurs de 7-15 ile depinde de magazin.

Ai putea sa contactezi un specialist, chiar un service ar fi o idee. Poti sa întrebi si pe forumuri de jocuri.

Sper ca te-am m-ai ajutat cumva.

| Andrei915 explică:

A 2-a instalare a mers, mai am de facut chestia cu netul, ca nu vrea sa se conecteze la net, sa-l joc online.