| Klaus0497 a întrebat:

Am cumparat gta 4 original game, l-am instalat, activat si cand sa il deschid nu merge, imi apare o fereastra neagra care apoi dispare, iar windowsul imi da acea caseta cu gta not working sau ceva de genu. Social club nu se deschide ca spune ca trebuie instalat net framework 3, 5 si uite asa nici acum nu reusesc. Am cont pe social club si am instalat si games for w. live. Ce aa fac?

1 răspuns:
| Johnnyx1 a răspuns:

Si mie mie se intampla, nu prea stiu ce configuratie ai la pc daca imi spui configuratia de la pc o sa imi fie mult mai usor sa te ajut momentan nu pot sa iti spun de la ce e daca nu stiu ce configuratie ai pentru ca daca ai o configuratie slaba fa update la driverele de la placa video si directx si daca ai pc bun si da tot asa si ai sistem de operare mai nou de exemplu windows 10, 8, 8.1 da la compabilitate la windows si selecteaza sistemul respectiv si daca tot nu merge incearca sa reinstalezi jocul dar sa nu fie in partitia unde ai windowsul si daca tot nu merge atunci incearca sa reinstalezi windows-ul sau descarca un utilitar care fixeaza erorile windows-ului.