| aLexyKuu a întrebat:

Am un Laptop HP :
- Procesor : Intel(R) Core(TM) i5-2430M CPU @ 2. 40GHz
- Memorie : 4 GB
- Sistem de operare : 32 BITS
Ce joc, gen football, shooter mi-ati recomanda? LOL /Metin /cs astea le am deja xD

7 răspunsuri:
| aLexyKuu explică:

Placa video - 520MB

| aLexyKuu explică:

Ia id-ul meu alexr0cket
big grin sa ma poti contacta, ca prin intermediul TPU nu prea. Putem comunica

| Andu2013 a răspuns:

Daca nu-ti stiu placa video, nu-ti pot recomanda nici un joc, la jocuri, cel mai important lucru este placa video si rami adica eu am un procesor singel core de 1.8 ghz si ma joc acr, e anormal pentru configuratia mea de la calculator.

| aLexyKuu explică (pentru Andu2013):

Pai am 520 MB..stiu ca nu e mare.

| aLexyKuu explică (pentru Andu2013):

520 MB Este placa videoo.

| Andu2013 a răspuns:

Pai cred ca ai putea sa joci asassin's creed 1 2 brotherhood revelations 3, call of duty 1 2, modern warfare 1 2 3, back ops 1, gta 4 si restul nu mai stiu eu jocuri cu configuratia ta sa mearga.Si jocuri online: Vindictus, Blade&Soul, si multe altele, mai cauta si tu pe net la configuratia ta pe game debate.

| Andu2013 a răspuns:

Pai poti sa te joci toata seria asassin's creed pana la 3 toata seria call of duty pana la black ops 1, toata seria dragon age (origins, 2 ) mass effect 1 2, gta iv, si jocuri online Vindictus, Blade and soul... mai cauta si tu la jocuri online pe mmohuts.com cu client desigur