| AlexG98 a întrebat:

Buna seara! Am un volan gaming "genius speed wheel 3mt" care vad ca se conecteaza prin cablu usb...am bagat acel cablu usb in consola ps4 si nu se intampla nimic, adica nu merge volanul...de ce? Nu am primit niciun cd la el..cum as putea instala un eventual driver ceva?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!

Volanul respectiv funcționează numai pe PC. PS4 sau orice alt dispozitiv nu are driver pentru acest volan.

Scrie pe cutie că este numai pentru PC:
https://c1.neweggimages.com/ProductImageCompressAll1280/26-179-021-14.jpg

| AlexG98 explică (pentru SilviaDulcik):

Am mai dat si banii degeaba pe el?