| AdelyN23 a întrebat:

Am un volan Genius Vibration speed wheel 3... Aseara am luat driver ca sa vibreze volanul, m-am jucat toata seara, a doua zi am dezinstalat driverul de vibrarea ca nu prea imi placea si acum vad ca nu mai merge sa virez la dreapta cu volanul sad ce as putea sa fac... Virez dreapta dar nu incat sa imi ia la dreapta cu masina straight face Ce credeti ca are volanul straight face

Răspuns Câştigător
| Dinita_Cosmin_1999 a răspuns:

Instaleaza din nou driver-ul

2 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Cred ca atunci cand ai sters driverul de vibratie ai sters si draivaru de directie.
incearca sa dezinstalezi volanul si sal instalezi iar
la mine asa a fost da la mine am sters driverul pe stanga odata cu driverul de nitro

| danyeduard a răspuns:

Nu stiu ce are, dar cu al meu nu pot sa virez trebuie sa apas nu mai pe butoane ca sa pot sa virez?