| AnnamNutella a întrebat:

Bună seara!
Aș avea o întrebare în legătură cu CS.GO
Am steamul de aproximativ trei ani și de curând am observat că acest joc este gratis.L-am descărcat și m-am jucat cam trei săptămani.
Din cauza netului prost nu prea am mai intrat la competitive și am jucat mai mult pe clasic.
Aseară mă jucam un meci obișnuit și am reușit într-o rundă să omor 3 adversari, după observ că primesc raport de la echipa adversă pe motiv că am aim și aveam scorul 3-8.
Dimineață când intru pe steam observ că am primit ban permanent și nu mai pot juca.
Ce aș putea face să scot acest ban? nu imi convine să fac alt cont de steam si sa bag bani in el
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Poti sa incerci sa faci ticket la steam pentru a revizuii acel ban. Succes / La putine cazuri se scoate unbanu-l ( sper ca a fost pe nedrept)