| K1nG a întrebat:

Cine imi pozte da linkul de descarcat steam pentru cs si cum se foloseste steamul ziceti-mi plz...

Răspuns Câştigător
| Soaree a răspuns:

Pai,in primul rand Steamul ti-l descarci de pe http://store.steampowered.com/ sus in stanga paginii in colt apare "Instaleaza steam",dar tu poti instala steamul,dar daca nu ai cont degeaba,steam iti poti cumpara de pe diferite siteuri dar ai grija sa nu iei teapa,mi s-a intamplat,dupa ce ai instalat steamul te loghezi cu cont(daca ai daca nu ai nu te poti loga si ai degeaba steam)si iti instalezi counterul care este cel original il gasesti tu acolo,cu steamul poti juca si dif. jocuri Fifa, WOW si multe altele, nu stiu cum este deci nu ma intreba.
Steamul de ajuta la urm:1. Poti juca pe servere cu protocol 47, sau 49 nu mai stiu sigur(nu mai joc counter m-am lasat),acesta te ajuta sa intri pe alte servere pe langa cele obisnuite(non-steam),in general cei care au steam sunt mai buni,nu chiar toti,is si BUTI care au steam si lor le fuge mausu din mana:))). Steamul te ajuta sa intri si pe servere cum ar fi Hide and Seek joci ascunsa este foarte fain,inveti sa faci strafe,si sa sari foarte bine... cauta pe google mai multe,te ajuta sa joci meciuri cu playeri pe servere bune, iti faci clanul tau, multe multe altele... BAFTA!

| K1nG explică (pentru Soaree):

Da dar une imi pot face cont?

1 răspuns: